תעודות SSL

אבטחת האתר והצפנת נתוני התקשורת

פרוטוקול ה-SSL (ראשי תיבות של Secure Sockets Layer‏) הינו פרוטוקול אבטחת תקשורת והצפנת תקשורת בין שני יישומים המתקשרים בינהם. פרוטוקול SSL פועל כך שהנתונים שנשלחים עוברים הצפנה שלהם לפני השליחה וחלק חשוב הוא שהיכולת לפענח את הנתונים קיימת רק בצד המקבל את הנתונים, לדוגמא אם נפעיל את הפרוטוקול בין הדפדפן שלכם ובין אתר האינטרנט כפי שקורה ברגע רכישת השירותים אז הנתונים שאתם ממלאים בטופס עוברים הצפנה במחשב, נשלחים מוצפנים ברשת האינטרנט ועוברים פענוח בצד השרת. אין אפשרות לגוף שלישי לאסוף את הנתונים בדרך ולפענח את הנתונים וכך הנתונים שנלחים כגון פרטי אשראי, פרטים אישיים, ססמאות וכו' נשמרים מאובטחים מפני גורמים עויינים.

אינטלינט שמה דגש על אבטחת מידע ושמירת הסודיות של לקוחותיה ולכן כל הגישה בינכם אלינו מוצפנת באמצעות תעודת SSL כך שאף גורם שלישי לרבות גורמים עויינים לא יוכל לאסוף את המידע עליכם.

אנו עובדים עם התעודות הנחשבות בעולם, מספר דוגמאות הן תעודות של VeriSign, Thawte , GeoTrust, Comsign, Symantec ותעודות אלה מיועדות למגוון צרכים בשוק האינטרנט לדוגמא חנויות מסחר אלקטרוני, דפי התחברות למשתמשים – LOGIN ועוד.

במידה ואתם בונים אתר אינטרנט או שיש לכם אתר קיים ואתם צריכים תעודת SSL פנו אלינו עוד היום ונתאים עבורכם את התעודה המושלמת עבור צרכי האבטחה שלכם.

תעודות ה SSL Certificate שאנו מספקים החל מ 50$.

indicates required field