מה זה דף נחיתה

בניית דפי נחיתה עוצמתיים בעלי נוכחות שמכניסים הרבה לקוחות!

מה זה דף נחיתה?
דף נחיתה ( יכול להקרא בשמות נוספים כגון מיני סייט / עמוד נחיתה ובאנגלית Landing Page ) הוא איש המכירות הדיגיטלי שלכם אשר אליו יגיעו גולשים מתוך מודעות פרסומיות המופצות במדיות השונות. ככל שאיש המכירות מקצועי יותר, וגם נראה טוב יותר 🙂 כך גדל הסיכוי שהמכירה או ההנעה לפעולה אכן יתבצעו.

בהרחבה – רוצים לקדם מוצר או שירות שלכם? מעוניינים למקד את תשומת לבם של הלקוחות למוצר ספציפי כדי להגדיל את המכירות שלו? אם כך זהו השירות שיעשה את העבודה עבורכם. דף נחיתה הוא עמוד אחד הממקד את תשומת לבו של הגולש לדבר אחד וכאשר הוא יפה ובנוי נכון הוא יגרום לגולשים משיכה ויזואלית ויניע אותם לפעולה כגון יצירת קשר או לרכישת השירות מתוך הסקה של הגולש שזהו הדבר שהוא באמת צריך. בניית דף נחיתה מקצועי ומושך וכן שיווק נכון שלו יכולים להכפיל את כמות הלקוחות והרווחים לעסק שלך, כלומר כדי שקמפיין שיווק של מוצר או שירות יצליח להמריא באמת, השימוש בדף נחיתה מקצועי שנעשה על ידי מומחים בעלי נסיון יכולה להגביר בכמה מונים את הסיכוי של המוצר או השירות להימכר.

מה זה כולל?
ישנן אופציות רבות אותן ניתן ליישם בתוך דף נחיתה שיניעו את הגולשים לפעולות ואלו תלויות בסוג החבילה המותאמת ביותר לכם. ניתן לקבל טפסי צור קשר למספר נמענים לפי בקשתכם, להוסיף לינקים אל עמודי העסק ברשתות חברתיות כגון פייסבוק, לרכוש דפי נחיתה מותאמים לסלולאר, להוסיף תמונות, לוגו וקישורים ל WAZE ועוד מגוון אופציות. ניתן בכל עת להוסיף אופציות נוספות, אך שימו לב כי למרות שניתן להוסיף המון אופציות, לא מומלץ להעמיס בפעולות (ליתר דיוק צריך לכל היותר שתי פעולות אותם אנו רוצים שהגולשים יבצעו) על מנת לא לגרוע מהמטרה לשמה הוא הוקם מלכתחילה, כלומר עלינו לשמור על איזון כך שלא תהיה הפרעה בתשומת הלב של הקורא אל הפעולה הראשית אותה הקורא אמור לעשות.

מס' דוגמאות לדפי נחיתה שעיצבנו ובנינו >>
מה מקבלים ברגע שרוכשים דף נחיתה?
ברגע שרוכשים דף נחיתה מקבלים אימייל עם מספר שאלות ואליה משיבים את התוכן הרצוי לדף הנחיתה עם תשובות לשאלות על מנת שנוכל לבנות לכם את דף הנחיתה המתאים והמקצועי ביותר. לאחר מכן מקבלים שטח אחסון בנפח 50MB לשנה במתנה על מנת לאחסן את דף הנחיתה ומרגע הרצת הקמפיין מתחילים לקבל אימיילים עם לידים של לקוחות שהופנו מתוך דף הנחיתה.

לחצו כאן ליצירת קשר ונבנה לכם דפי נחיתה במחיר משתלם, בעיצוב אישי וחדשני. דפי נחיתה שנראים מעולה, כאלו שירשימו את הגולשים ויניעו אותם מיידית ליצירת קשר או לרכישת השירותים.