פיתוח אתרים

בניית האתר בפועל - מה זה אומר?

לאחר שהסכמנו על מבנה האתר, על האפיון בכללותו וביצענו עיצוב לכל עמודי האתר נתחיל בתהליך בניית האתר בפועל. בתהליך בניית האתר אנו נתכנת את האתר עם קוד תכנות בטכנולוגיות החדישות בשוק האינטרנט. אנו נעשה שימוש בטכנולוגיות כגון HTML5, CSS3, JAVASCRIPT, JQUEY, PHP5.5.

כשאנו כותבים את הקוד של האתר אנו מטמיעים את התוכן בבסיסי נתונים מסוג MySql שמחזיקים בתוכם את כל התוכן שעשוי להשתנות וגם כזה שיחסית סטטי. שימוש בבסיס נתונים מאפשר גמישות רבה בכתיבת אתר שיעבוד במהירות רבה ויאפשר ניהול קל ונכון של התוכן.

בניית האתר בתהליך זה הוא הבסיס לאתר מקצועי שיקדם את האתר בטווח הרחוק על ידי התאמה לדרישות מנועי החיפוש הרבים כגון GOOGLE, YAHOO, BING וכו'. הוא יאפשר משיכה של לקוחות עתידיים אל האתר ויאפשר ביצוע המרה מקסימלית של גושלים אל רוכשים במסגרת תאימות למנועי החיפוש.

בעת כתיבת קוד האתר אנו מוודאים שוב ושוב כי כל הקוד בכל העמודים שאנו מתכנתים עומדים בתקנים המחמירים של הארגון הבינלאומי World Wide Web Consortium – W3C, הן מבחינת מבנה נכון של הקוד, הן מבחינה עיצובית ב CSS3 והן מבחינת תאימות ואופטימיזציה למנועי החיפוש הנפוצים.

כל עמוד שאנו מסיימים לתכנת מקבל תגים המאשרים כי העמוד נבנה על פי הדרישות ועמד בכל הדרישות. התגים שיימצאו בכל עמוד הם של ארגון התקינה הנ"ל ברמת קוד ועיצוב. אתם יכולים לגלוש לתחתית עמוד זה כדי להתרשם מהתגים עליהם כתבנו במאמר זה.

לחצו כאן ליצירת קשר ולקביעת פגישה לבניית אתר במחיר משתלם, בעיצוב אישי וחדשני.