תיבות דואר

ניהול נכון של הדואר

כל בעל עסק הרואה עצמו מקצועי, רצוי שינהל את המשרד/העסק שלו באופן כזה שיאפשר לו לעבוד בצורה יעילה ורציפה. ניהול חכם של תיבות דואר מאפשר להקטין הוצאות בטווח הרחוק ולנהל ביעילות רבה את המסמכים והאימיילים המתקבלים ונשלחים ומאפשר שמירה על סדר בכל הנ"ל.

אנו מספקים שלושה סוגים של שירותים הקשורים לדואר אלקטרוני:

outlook2007_1הגדל תמונה

HOSTED EXCHANGE

אנו מספקים שירות ייעודי לניהול תיבות דואר, תיבות דואר חכמות HOSTED EXCHANGE. תיבות אלו הן בנפחים גבוהים החל מ 500MB. שירות זה מנוהל בשרתים ייעודיים לניהול בלעדי של דואר אלקטרוני הפועל במהירויות גבוהות ביותר תוך שמירה קפדנית על אבטחת מידע ועמידה בתקנים המחמירים בתחום הדואר והספאם. שירות זה מאפשר להקים תיבות המגיעות לנפחים גבוהים מאד לדוגמא תיבות בנפח 12GB ויותר. שירות זה מאפשר לסנכרן מספר מכשירים המתעדכנים בזמן אמת עם כל שינוי המתרחש בתיבה לדוגמא רישום פגישה ביומן או קבלת אימייל. כמו כן ניתן לגלוש אל התיבות בממשק WEB שנראה כמעט זהה לממשק של OUTLOOK. ישנן ייתרונות רבים נוספים הגורמים לשירות HOSTED EXCHANGE להיות הבחירה הנכונה לבעלי עסקים רבים.
לחץ למידע נוסף ולרכישה…

אחסון אימיילים

שירות זה מאפשר לרכוש חבילות אחסון המיועדות לאימיילים על גבי שרת אחסון האתרים. אופציה זו הינה זולה יחסית לשירות EXCHANGE ועם זאת מאפשרת לנהל מספר רב של תיבות בו זמנית. לקוחות הרוכשים אחסון זה מקבלים גישה לניהול התיבות בממשק הניהול המתקדם CPANEL. ממשק זה מאפשר להקים תיבות, למחוק מהאחסון תיבות, להפנות אימיילים מתיבה לתיבה, הפעלה של מענה אוטומטי ועוד. התיבות אותן ניתן להקים פועלות בטכנולוגית POP3/IMAP/SMTP ומאפשרת להקים את התיבות ולנהל אותן בתוכנת צד לקוח כגון Microsoft Outlook או Mozilla Thunderbird. כמו כן ניתן לגלוש אל התיבות דרך דפדפן מכל העולם. שירות אחסון אימיילים בעל כמות תיבות ותעבורת נתונים חודשית גבוהים מזו של השירות הבא.
לחץ למידע נוסף ולרכישה…

hosted_email_webmailהגדל תמונה

אימיילים בחבילות אחסון אתרים

בחבילות אחסון אתרים ישנה האופציה להקים מספר תיבות דואר אלקטרוני תחת שם הדומיין של האתר המאוחסן. שירות זה פועל בטכנולוגיה זהה לזו של אחסון האימיילים.
לחץ למידע נוסף ולרכישה…

indicates required field

תיבות דואר אלקטרוני Pop3/Imap

חבילות אימיילים בטכנולוגית POP3/IMAP/SMTP