שם הפרוייקט: עמותת מורשת מרן

אודות הפרויקט:

בניית אתר פורטל לעמותת להבין ולהשכיל, אתר "מורשת מרן" המכיל תוכן רב עם עשרות אלפי עמודים. אתר רספונסיבי מותאם לכל סוגי המסכים. האתר נבנה לאחר ביצוע אפיון מדוקדק ועיצוב אישי על פי האפיון. האתר מכיל מערכת שאילת שאלות לרבנים המשיבים, הרשמה לניוזלטר, חנות רכישת ספרים ועלונים, מערכת פרסומות, שידורים חיים ומערכת צפייה בסרטונים ושיעורים, שידורי לויין, מערכת מבחנים ועוד. בנוסף בוצעה אופטימיזציה לאתר וניתנים גם שירותי קידום ללקוח.

טכנולוגיות:

WORDPRESS, PHP, CSS, HTML5, JQUERY, RESPONSIVE DESIGN, MYSQL

קישור לאתר:

http://moreshet-maran.com/

צרו עמנו קשר:

לחצו כאן ליצירת קשר

לקוחות ממליצים:

> <
 • חוף הגליל
  חוף הגליל
  מבקשים להודות מקרב לב לחגי שאול על מקצועיות ועל האנושיות שהפגין במהלך בניית אתר עמותת "חוף הגליל", תוך המון סבלנות, הקשבה והבנת צרכי העמותה.
  ירדנה קרויצווירט
  מנהלת אדמיניסטרטיבית
 • חברים יקרים אין מילים להודות על המקצועיות והעבודה שאתם עושים... זה לא מובן מאליו הידע, השירות והנתינה שלכם... השעות החריגות שאתם עובדים בגלל העומס של העבודה... יש תוצאות ושוב תודה רבה רבה
  סמדר איתן
  מנכ"ל "הגיל השלישי"
 • אינטליט בנו את האתר שלי על הצד הטוב ביותר, הפגינו מסירות, מקצועיות ורמת שירות וזמינות גבוהים במיוחד. מומלץ בחום!
  גד מרגי
  בעלי אתר GAD-MERGI
 • לחגי ודימה מאינטלינט,
  רציתי לומר לכם תודה רבה על הליווי הצמוד בכל תהליך העבודה וגם לאחר סיום העבודה, תמיד אתם שם עם ייעוץ עם אוזן קשבת ועם רצון לעבודה, השירות שלכם הפתיע אותי, פשוט מקצוענים וזריזים. כל בעיית קוד באתרים שלי ידעתם לפתור וייעצתם תמיד מה יתאים יותר לעסק שלי ולאתרים של הלקוחות שלי.
  ממליץ עליכם בחום לכל מי שמעוניין באתר, כתיבת קוד וכל מה שצריך על וורדפרס:) שירות נדיב זה לא מובן מאליו!!! אלף תודות:)
  קובי רוטנברג
 • אחרי סקר עם מתחרים בחרתי בהם
  ומאז אני רק מרוצה. ממהירות התגובה והעבודה. מאיכות ומקצועיות הצוות ! ממליץ לכל מי שרוצה לבנות אתר . המקום הכי נכון וטוב שיש !!!
  שחר סבג
  בעלים ושותף בחנות "yeah-baby.co.il"